Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
