Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Age
fil: Gulang

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
