Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Age
gl: Idade

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: operations
gl: Operacións

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: About
gl: Información
