Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Age
nn: Alder

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
