Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Age
sv: Ålder

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: operations
sv: funktioner

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: About
sv: Om

en: display
sv: visa
