Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Age
uk: Вік

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: operations
uk: операції

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: About
uk: Про модуль

en: Students
uk: Студенти

en: display
uk: дисплей

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача
