Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Core
ast: Motor

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
