Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Import
fa: ورود

en: Core
fa: هسته

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Add a new comment to this page.
fa: افزودن دیدگاه جدید به این صفحه.

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a> یا <a href="@register">ثبت نام کنید</a> .

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a>.
