Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Add a new comment to this page.
ka: ამ გვერდზე კომენტარის დამატება.

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
