Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Add a new comment to this page.
kk: Осы бетке жаңа пікір жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
