Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Core
ku: ناوکە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Add a new comment to this page.
ku: بۆچوونێکی نوێ بۆ ئەم پەڕەیە زیادبکە.

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
