Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Core
nl: Kern

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add a new comment to this page.
nl: Nieuwe reactie aan deze pagina toevoegen.

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> of <a href="@register">registreer</a> om te kunnen reageren

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina
