Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Import
sq: Importo

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Add a new comment to this page.
sq: Shto një koment të ri tek kjo faqe.

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
