Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Read more
uk: Читати далі

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Core
uk: Ядро

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий коментар.

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка
