Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Core
be: Ядро

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Add a new comment to this page.
be: Дадаць новы каментар да гэтае старонкі.

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
be: <a href="@login">Увайсці</a> ці <a href="@register">зарэгістравацца</a> для пакідання каментароў.

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
be: <a href="@login">Увайсці</a> для пакідання каментароў
