Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Core
ca: Nucli

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Add a new comment to this page.
ca: Afegeix un nou comentari a aquesta pàgina.

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ca: <a href="@login">Inicieu sessió</a> o <a href="@register">registreu-vos</a> per a enviar comentaris

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ca: <a href="@login">Inicieu sessió</a> per a enviar comentaris

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
