Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Add a new comment to this page.
eo: Aldonu novan komenton al ĉi tiu paĝo.

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> aŭ <a href="@register">registru</a> por aldoni komentojn

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> por aldoni komentojn
