Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Read more
et: Loe edasi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Core
et: Tuum

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Add a new comment to this page.
et: Lisa sellele lehele uus kommentaar.

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a> või <a href="@register">registreeru</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a>

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
