Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Read more
gl: Ler máis

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Core
gl: Núcleo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Add a new comment to this page.
gl: Engade un comentario novo a esta páxina.

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> ou <a href="@register">rexístrese</a> para enviar comentarios

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> para enviar comentarios

en: Previous page
gl: Páxina anterior
