Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Read more
hu: Tovább

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Add a new comment to this page.
hu: Új hozzászólás beküldése.

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@register">regisztráció</a> és <a href="@login">bejelentkezés</a> szükséges

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hu: A hozzászóláshoz <a href="@login">be kell jelentkezni</a>

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: @local-task-title@active
hu: @local-task-title @active
