Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Core
km: សំខាន់

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Add a new comment to this page.
km: បន្ថែម​មតិយោបល់​​ថ្មី​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​នេះ​ ។

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ឬ​ <a href="@register">ចុះ​ឈ្មោះ​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់​

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់
