Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Add a new comment to this page.
kn: ಈ ಪುಟಕ್ಕೆ ಹೊಸ ಕಮೆಂಟು ಸೇರಿಸಿ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
