Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Core
ml: കോര്‍

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
