Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Read more
nn: Les meir

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Import
nn: Importer

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Add a new comment to this page.
nn: Legg til ny kommentar til denne sida.

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nn: <a href="@login">Logg inn</a> eller <a href="@register">registrer som brukar</a> for å skrive kommentar

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
nn: <a href="@login">Logg inn</a> for å skrive kommentar
