Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Core
oc: Còr

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Add a new comment to this page.
oc: Apondre un comentari novèl a aquesta pagina.

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> o <a href="@register">enregistramentu-vos</a> per mandar comentaris

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> per mandar comentaris
