Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add a new comment to this page.
pl: Dodaj nowy komentarz do tej strony.

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> albo <a href="@register">zarejestruj</a> aby dodać komentarz

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> aby dodać komentarz.

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona
