Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Read more
sv: Läs mer

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Import
sv: Importera

en: Core
sv: Kärna

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Add a new comment to this page.
sv: Lägg till en ny kommentar till denna sida.

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
sv: <a href="@login">Logga in</a> eller <a href="@register">skaffa ett konto</a> för att kommentera

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
sv: <a href="@login">Logga in</a> för att kommentera

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
