Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Import
th: นำเข้า

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Add a new comment to this page.
th: เพิ่มความคิดเห็นใหม่ในหน้านี้

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
th: <a href="@login">เข้าสู่ระบบ</a> หรือ <a href="@register">ลงทะเบียน</a> เพื่อแสดงความคิดเห็น

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
th: <a href="@login">เข้าสู่ระบบ</a> เพื่อแสดงความคิดเห็น

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
