Studicomy Theme (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Add a new comment to this page.
ug: مەزكۇر بەت ئۈچۈن يېڭى ئىنكاس يېزىش.

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ug: ئىنكاس يوللاش ئۈچۈن <a href="@login">كىرىش</a>  ياكى <a href="@register">تىزىملىنىش</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ug: ئىنكاس يوللاش ئۈچۈن<a href="@login">كىرىش</a>

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
