Style Entity (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
