Style Entity (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Reference
el: Αναφορά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Styles
el: Στυλ

en: An entity field containing an entity reference.
el: Ένα πεδίο οντότητας που περιέχει μια αναφορά οντότητας.
