Style Entity (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Uses
vi: Sử dụng
