Style Entity (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Uses
hr: Uporaba

en: Styles
hr: Stilovi
