Style Entity (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Reference
lv: Atsauce

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Uses
lv: Lieto

en: Styles
lv: Stili
