Style Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Add another
cs: Přidat další

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Uses
cs: Použití

en: Styles
cs: Styly

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
