Style Entity (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Styles
eu: Estiloak
