Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Reference
ca: Referència

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Uses
ca: Usos

en: Styles
ca: Estils

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Change handler
ca: Canvi del controlador

en: The referenced entity
ca: L'entitat referenciada

en: An entity field containing an entity reference.
ca: Un camp d'entitat que conté una referència d'entitat.

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: @label ID
ca: ID de @label

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
