Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Reference
fi: Viittaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Uses
fi: Käyttää

en: Styles
fi: Tyylit

en: Display the label of the referenced entities.
fi: Näytä viitattujen entiteettien etiketit.

en: Change handler
fi: Vaihda käsittelijää

en: The referenced entity
fi: Viitattu entiteetti

en: An entity field containing an entity reference.
fi: Entiteettikenttä sisältäen entiteettiviittauksen.

en: Reference type
fi: Viittaustyyppi

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa
