Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Reference
hu: Referencia

en: Classes
hu: Osztályok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Uses
hu: Használat

en: Styles
hu: Stílusok

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: An entity field containing an entity reference.
hu: Egy entitás referenciát tartalmazó entitásmező.

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: @label ID
hu: @label azonosító
