Style Entity (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
