Style Entity (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
