Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Submit
af: Stuur

en: Email address
af: E-posadres

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Navigation
af: Navigasie
