Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Submit
am: አስገባ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tabs
am: ትሮች
