Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Password
ast: Clave

en: Link
ast: Enllaz

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Navigation
ast: Navegación
