Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Submit
az: Təqdim

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Password
az: Parol

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Theme
az: Tema

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Info
az: Məlumat

en: Tabs
az: Tablar

en: Radios
az: Radiolar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
