Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Submit
be: Захаваць

en: Email address
be: Email адрас

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Theme
be: Тэма

en: Warning
be: Увага

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Info
be: Інфармацыя

en: Dark
be: Цёмная
