Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Navigation
bg: Навигация
