Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
