Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Submit
ca: Envia

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Theme
ca: Tema

en: Warning
ca: Avís

en: Navigation
ca: Navegació

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Tables
ca: Taules

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Dark
ca: Fosc

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: Headings
ca: Capçaleres
