Style Guide (Admin) (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Link
cy: Dolen

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Theme
cy: Thema

en: Navigation
cy: Mordwyo
